goldcup
14 بهمن 1401 - 01:20

۳۰ پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان دشتی افتتاح و اجرا شد

بوشهر- در دومین روز از دهه مبارک فجر ۳۰ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار هزار و ۷۶۰ میلیارد ریال در شهرستان دشتی افتتاح و اجرا شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در دومین روز از دهه مبارک فجر ۳۰ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار هزار و ۷۶۰ میلیارد ریال با حضور استاندار بوشهر، فرماندار دشتی، نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه بخش کاکی، معاونین استاندار و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در شهرستان دشتی افتتاح و اجرا شد.

علی بحرانی فرماندار دشتی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این پروژه‌ها در زمینه عمران شهری، راه، خدمات رفاهی، کشاورزی است.

وی افزود: مجتمع خدمات رفاهی با زیر بنا ۹۲۰ متر مربع با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال افتتاح شد.

۳۰ پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان دشتی افتتاح و اجرا شد

بحرانی ادامه داد: دو نیروگاه خورشیدی ۲۰۰ و ۲۴۰ کیلوواتی با اعتبار ۱۷۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی افتتاح و اجرا شد.

وی از افتتاح و اجرای ۲۵ پروژه عمران شهری خورموج با اعتبار قریب به ۷۶۰ میلیارد ریال خبر و گفت: از این اعداد ۱۷ پروژه افتتاح و ۸ پروژه نیز عملیات اجرایی آن آغاز شد.

بحرانی تصریح کرد: پروژه تهیه و اجرای نیوجرسی و روشنایی بلوار بصیرت تا زائر عباسی به طول ۳ کیلومتر و اعتبار ۱۳۰ میلیارد ریال آغاز شد.

وی همچنین از افتتاح طرح شرکت صنایع غذایی احتشام صنعت دشتی در شهر کاکی به ظرفیت ۳۵۰ تن و اعتبار ۶۰۰ میلیارد ریال خبر داد و ادامه داد: با افتتاح این طرح زمینه اشتغال ۳۰ نفر فراهم می‌شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1016195